Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Prodejna U Salvátora je krámek vonící z dálky, v Praze už od roku 1969...

Pro koření si přijďte do Náprstkovy ulice

Náš krámek sídlí v Praze již 50 let a za dobu své existence se výrazně proměňoval. Zejména se rozšiřoval a obohacoval sortiment obchodu. V 60. letech se začínalo se čtrnácti druhy koření, nyní nabízíme na sto druhů základního koření a také sto nejrůznějších kořenících směsí. Vybrat si u nás můžete i z dalších delikates – past, olejů, octů, omáček či nakládané zeleniny. Rozvažujeme také několik druhů sušeného ovoce. Velice oblíbeným artiklem jsou naše stáčené kolínské vody.
Navštivte nás v přívětivém prostředí kamenného obchodu v Praze v Náprstkově ulici na Starém Městě nebo si koření objednejte v našem e-shopu.

Jak jste náš obchod mohli znát

Prodejna U Salvátora byla otevřena roku 1969 v Mostecké ulici v Praze. Původním záměrem bylo prodávat drogistické zboží družstva Druchema, koření mělo být pouze zpestřením sortimentu. Zájem o koření byl však daleko větší a to nakonec převládlo. Na počátku 90. let jsme byli nuceni prostor na Malé Straně opustit kvůli restituci. Obchod jsme poté několikrát stěhovali. Od roku 1997 naše prodejna sídlí v Náprstkově ulici v zákoutích Starého Města.

Více než 35 let se budování a rozkvětu obchodu věnovala Jana Velebilová. Nyní krámek vedou její dcery: „Je pro nás velkou poctou a současně závazkem udržet si přízeň našich zákazníků. Těší nás, že se k nám do obchodu rádi vracejí.“

Napsali o nás

Připravili jsme pro vás tyto nové webové stránky.
Pokud by vám na nich cokoliv chybělo, budeme rádi, když nám svůj postřeh zašlete.

Kamenný obchod

Prodejna u Salvátora
Náprstkova 2, 110 00 Praha 1

tel: +420 222 221 161
korenarstvi@prodejnausalvatora.cz

Otevírací doba:
Pondělí10–18
Úterý10–18
Středa10–18
Čtvrtek10–18
Pátek10–18
Jak se k nám dostanete: